Adventní přání

  Adventní přání

  Milí spoluobčané,

  původní přání jsme už několikrát přepsala a není snadné letos najít slova. Dovolte mi popřát Vám klid, pohodu, štěstí, radost, zdraví a především lásku. Lásku k druhým, k zálibám, ke svým vášním i stinným stránkám, k přírodě a k sobě. Jako jednotlivec máme svobodnou vůli a vždy dění ve společnosti utváří naše jednotlivá rozhodnutí. Od malých až po ty zásadní. Nezapomínejme na to, že každý z nás tvoří prostor, ve kterém žijeme. 

  Proto nám všem v Chýni přeji sílu vytvářet zdravou, spolehlivou, silnou a pospolitou komunitu lidí. Lidí, kteří nejsou lhostejní od dění kolem sebe, ale zapojují se a sdílí, naslouchají a mluví, vytvářejí bezpečný prostor.

  Pokud nevíte, jak začít, tak se stačí rozhlédnout doma a svým blízkým říct, že je máte rádi. Nebo vzít telefon, zavolat či poslat sms a svou lásku či vděk vyjádřit lidem kolem sebe.

  Ve vánoční čas můžeme ukázat to dobré v nás samotných a semknout se.

  S láskou v srdci přeji všem krásné svátky

  Anna Chvojková

  Cookies

  Webové stránky naší obce používají cookies. Díky tomu máme lepší přehled o tom, co vás na webu nejvíce zajímá a můžeme tomu lépe přizpůsobit jeho obsah. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím".
  Souhlas můžete odmítnout zde.