Bloček  

Důvod k oslavě

HURÁ!!!

Dnešní den je zase po pár měsících na úřadě důvod k oslavě. A mohou vlastně úředníci slavit? MUSÍ! Každé dílo je rovnostranný trojúhelník složený z vize/nápadu, realizace a oslavy. Každá část má své opodstatnění, svoje proč, svůj účel a záměr. Na úřadě jako takovém máme 5,6 úvazků (7 zaměstnanců) a svoji práci dělají s maximálním nasazením. Moc jim děkuji, za jejich lidskost, za nasazení, za podporu a toleranci. Jako v rodině má každý svou roli. Za posledních šest let v úřadě jsme zažili nejen zdvojnásobení Chýně, ale dokončili jsme dvě školky, školu a nyní máme zkolaudovaný vodojem. Všechny cíle tehdy položené jsou splněny a nejen ty.. Život Chýně je ale cestou po spirále. A tak zase řešíme školku a zase bude následovat škola a desítky dalších projektů.

Poučena z předchozích i vlastních chyb, s nadhledem, v procesu učení, realisticky i s naivitou a nadšením, nám všem přeji, aby vodojem byl stavbou, která neřeší jen chyby minulosti, problémy přítomnosti, ale jeho význam pochopíme i v budoucnosti.

Děkuji všem za podporu a důvěru, děkuji úřadu a děkuji Marcele

Anna Chvojková

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz