Bloček  

Akce dezinfekce

1.4.2020

Distribuce hotová a děkuji, že jste doma! Velké dík patří 14 dobrovolníkům, 5 hasičům za pomoc a Procházkovům za poskytnutí dvoru. Nedoručilo se pouze 15 % dezinfekcí a bytové domy Ecksteinova, Příhodova a Premostratů mají kanystry pro společné prostory u správců domů. Vše popsáno, zaevidováno, pokud jste nebyli doma a jste ve vaší domácnosti hlášeni v Chýni k trvalému pobytu, můžete si vyzvednout od 6.4. na úřadě, případně poslat mail na ou@chyne.cz,kdy budete k zastižení.
Dovysvětlení - obec Chýně od státu zatím obdržela cca 70l desinfekce na celou obec, přerozdělovanou dle počtu trvale hlášených osob k 1.1.2019 tj. 3290 osob. Ke včerejšímu dni máme 3794 osob s TP. Zároveň sehnat přes výrobce dezinfekci AntiCovid je téměř nemožné, objednávky máme podány již déle jak týden a moc děkuji Svaz průmyslu a dopravy ČR za poskytnutí kontaktu na Preol a.s. Zatím nám bylo doručeno 1000 litrů, které jsme jako obec objednávali z vlastních zdrojů. Vzhledem ke skutečnosti, že v Chýni máme 1480 bytových jednotek v RD a BD , plus lékaře a podnikatelské subjekty a z toho ve výše zmíněných BD je z celkového počtu 404BJ, ale ve 35% není nikdo hlášen k trvalému pobytu bude individuální distribuce do jednotlivých bytů až z várky následné. Momentálně byla poskytnuta alespoň dostatečná kapacita pro společné prostory skrze správce, kteří ji mají k vyzvednutí.
Děkuji moc tiskárně LNT (eprinter.cz) za potisky a společnosti OK Trans za pomoc s vykládkou.
Ještě jednou všem moc děkuji za skvělou spolupráci a pomoc.
Anna Chvojková

 

Vážení spoluobčané,

V průběhu dnešního odpoledne a večer budou dobrovolníci a JSDH distribuovat do domácností dezinfekci AntiCovid. Prosíme otevírejte s rouškou a ideálně i s rukavicemi. V případě, že nebudete zastiženi, můžete si vyzvednout od pondělí 6.4. vyzvednout na obecním úřadě.

Děkuji za spolupráci a spolu to zvládneme!
Anna Chvojková


Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz