Bloček  

Dotazníkové šetření 2019

18.9.2019

Vážení spoluobčané,

k dnešnímu dni by většina z Vás měla ve svých domovních schránkách nalézt, kromě Chýňského Zpravodaje, rozsáhlý dotazník. Dotazník je zaměřen na různé oblasti a kvality života v Chýni. Jsem si vědoma, že jeho vyplnění Vám zabere 15 - 20 minut, ale ráda bych Vás poprosila o jeho vyplnění. Tento Váš čas nám velmi pomůže v plánování priorit a zároveň potřebujeme znát, alespoň od reprezentativního vzorku obyvatel, Váš názor. Do každé domácnosti, kde je hlášena osoba starší 15 let k trvalému pobytu, byl dán jeden dotazník, který má na sobě unikátní kód. Vyplňovat můžete a je to pro nás i lepší, na http://anketa.chyne.cz. Pokud se za domácnost neshodnete nebo chcete vyjádřit svůj názor individuálně, můžete si nechat zaslat kód na mail ou@chyne.cz do předmětu uveďte „dotazník“. Následně Vám z mailu starosta(a)chyne.cz přijde automaticky vygenerovaný mail s PINem. PIN v aplikaci dotazníku není spárován s mailem pro zachování anonymity.

Celkově jsme roznesli téměř 900 dotazníků a budeme rádi, když se nám jich alespoň 150 vrátí a to papírově do krabic na OU, škole, školce, knihovně nebo online vyplněných.

Předem všem, kteří již vyplnili nebo vyplní, děkuji

Anna Chvojková

dot

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz