Nová provozní doba Pošty Partner

Vážení spoluobčané,

Od 1. října platí na Poště Partner tyto otevírací hodiny:

Pondělí   8 - 18

Úterý      8- 18

Středa    8 - 18

Čtvrtek  14 - 19

Pátek      7 - 13 

tel.: 725 553 727

 

Váš OÚ

 

Informace o poště

Pár užitečných informací pro občany o chýňské pobočce Pošta partner.

* Uložené zásilky je možné vyzvedávat následující den po 10 hodině, nikoliv tedy tentýž den odpoledne, jak je obvykle zvykem.
* Platba kartou je možná pouze od ČSOB a ERA - Poštovní spořitelny.

Pošta v Chýni od 1.3.2018 a změna PSČ

4.1.2018

PP

Od 1.3.2018 bude mít na Obecním úřadě Česká pošta svojí partnerskou pobočku v rámci tzv. programu Pošta Partner – jde o plnohodnotnou provozovnu České pošty, která občanům poskytuje základní poštovní  a časem i papírenské služby, tedy například výdej a příjem zásilek, peněžní služby (výdej důchodů a jiné) či určité bankovní služby. S tím souvisí i důležitá věc, na kterou ještě budeme několikrát upozorňovat:

Nové PSČ Chýně bude od 1.3.2018 253 03 a nebude se již udávat pošta Hostivice.

Občanů se změna PSČ nedotkne.

Co se týká podnikajících subjektů (osob/firem) nové PSČ znamená změnu razítek, oprava zápisu v ISVS apod.

Adresní PSČ do ISVS posílá Česká pošta, s.p. na začátku měsíce (začátkem března), v RUIANu bude PSČ opraveno. Nicméně nedokážeme říct, zda všechny ostatní rejstříky (obchodní apod.) převezmou toto opravené PSČ a pokud ano, tak v jakém termínu. Rozhodně doporučujeme, aby si podnikatelé uvedené pohlídali, případně nechali opravit.

Co se týká poštovního styku nemá změna PSČ vliv na dodávání zásilek.

Děkuji za pochopení

Anna Chvojková

 

Česká pošta

Česká pošta s.p. hledá smluvního zástupce pro poskytování poštovních služeb formou provozovny Pošty Partner v Chýni od 1.9.2016 či 1.10.2016. Obec Chýně je ochotná k jednání o poskytnutí adekvátních prostor. Zájemci se mohou hlásit nejpozději do 25.5.2016 na email: Tmejova.Hana@cpost.cz. Podrobnosti na přiloženém letáku:

cp

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz