Registrace - roušky

Aktualizováno 23.3.2020

Pokud máte nadále nemáte roušku nebo potřebujete náhradní na výmenu, můžete napsat na mail ou@chyne.cz, předmět "Rouška", napište nám jméno a adresu a my Vám ji dodáme, jakmile bude našita. Upozorňujeme na nutnost označení/nalezení domu či bytu a označení zvonku, případně schránky.

Spolu to zvládneme

Anna Chvojková

 

Vážení spoluobčané,

v Chýni vznikla iniciativa dobrovolníků šijící jednorázové roušky. Vzhledem k potřebnosti bychom tyto rádi distribuovali mezi nejvíc ohrožené skupiny obyvatel i všem, kteří mají zájem chránit svou rodinu i své blízké. Zatím máme k dispozici omezené množství. Nabízíme možnost registrace a ve chvíli, kdy budou k dispozici Vám budou do poštovní schránky doručeny.

POZASTAVENO - Dostali jsme se na 1100ks požadovaných roušek! Vzhledem k tomu, že šíji dobrovolníci a nadšenci Chýně (cca 120ks/denně), není v reálných možnostech uspokojit všechny. Zároveň prosíme, pokud už jste roušku získali jinou cestou dejte nám vědět! Může posloužit potřebným. 

 

 

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz