Oznámení OÚ

V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Dopravní omezení v ulici Ke Skále

Vážení občané,
v sobotu 3. 11. 2018 dojde k plánované montáži LED přisvětlení přechodu v ulici Ke Skále. V souvislosti s těmito úpravami bude doprava řízena dočasným značením.

Omezení je plánováno přibližně od 8:00 do 16:00. Žádáme Vás proto o zvýšenou opatrnost při průjezdu tímto místem.

Děkujeme za pochopení.

Páteční provoz haly

Páteční cvičení v hale
Hala je i při pátečním cvičení přístupna dětem pouze v doprovodu osob starších 18 let. Děti bez tohoto doprovodu nebudou do haly vpuštěny. Vzhledem k incidentům s mladistvými potřeba doprovodu osoby starší 18 let platí i pro ně. Při pátečním cvičení je přístupný prostor pouze velké tělocvičny. Žádáme občany, aby používali halu v souladu s provozním řádem, který je vyvěšen při vstupu do haly – tj. v hale se provozují sportovní aktivity, nápoje potřebné při sportování se do haly nosí v pevně uzavřených obalech a odkládají se na lavičkách u severní strany, potraviny se do haly nenosí apod.

Odklad opravy křižovatky

Vážení občané, avizovaná oprava křižovatky u betonárky se z technických důvodů provozovatele komunikace odkládá na konec října. Přesný termín dáme vědět.

Aplikace - hlášení zápachu

Poslední týdny se zvyšuje tlak na řešení problematiky zápachu z granulárny Vafo Chrášťany. Pro usnadnění hledání řešení k nahlášení zápachu z firmy Vafo můžete využít speciálně vytvořenou oficiální aplikaci https://app.airq.cz/vafo. Poslední dny fouká od jihu v Chýni častěji než dřív. Čím víc osob bude aktivně používat, tím větší tlak může veřejnost se státní správou na granulárnu vyvinout k řešení problému.

VAFO

Oprava přechodu Ke Skále

Upozorňujeme občany, že od 12. do 15. října bude probíhat oprava přechodu pro chodce v ulici Ke Skále/Bolzanova. Provoz bude upraven dopravním značením.

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz