Oznámení OÚ

V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Nabídka práce v mateřské škole

Mateřská škola v Chýni přijme provozního zaměstnance
Pracovní doba 6:00 – 14:30
Celodenní práce v provozu s dětmi
Bližší informace o pozici a platovém zařazení Vám ráda podá vedoucí učitelka Mgr. Koptová , a to přímo v budově MŠ nebo na mailu koptova.iva@mschyne.cz
Případně kontaktujte ředitele ZŠ a MŠ Mgr. Nováka na mailu reditel@zschyne.cz
Pozice je vhodná pro aktivní důchodkyni nebo maminky na MD.

Sobotní úklid Chýně

Milí sousedé, rádi bychom vám touto cestou poděkovali za početnou účast na akci "Ukliďme Chýni". V sobotní odpoledne se nám podařilo v počtu 104 účastníků nasbírat 2 plné kontejnery odpadků, 96 kusů pneumatik včetně několika traktorových a 200 kg železného šrotu. Dohromady jsme nashromáždili přibližně 10 tun odpadu nejen v Chýni, ale i v okolních katastrech obcí Rudná, Chrášťany a Úhonice. OÚ Chýně.

Uzavírka silnice podél Chrášťanského kopce o prázdninách

Aktualizováno 9.4.2019

Oproti původním termínům bude hlavní část stavebních prací zahájena až v červnu 2019. Po dojednání se SUS a s ROPIDem bude silnice pro autobusy průjezdná do posledního školního dne 28.6.2019. Následně až do konce prázdnin do 30.8.2019 budou náhradní jízdní řády a objízdné trasy pro autobusy a těžkou nákladní dopravu. Jízdní řády po obdržení zveřejníme. Pro osobní automobily bude silnice v krajních částech (zahájení a ukončení prací) průjezdná na semafor jedním pruhem. O přesném termínu uzavření budeme informovat dle postupu prací. 

chrastany

Rozmístění cisteren

Vážení občané,

v době plánovaného přerušení dodávky vody, ve dnech 9. 4. od 9 hodin do 10. 4. do 8 hodin, jsou přistaveny cisterny v ulicích Ecksteinova, Příčná - U Dráhy, Kaliště – Borová, Květnová a Na Vyhlídce.

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz