Oznámení OÚ

V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Lístky na ples

Vážení občané, k dispozici je posledních 80 lístků na ples, které můžete zakoupit v podatelně obecního úřadu.

P L E S fin

Rekonstrukce ul. Na Jarolímce

Vážení spoluobčané,

V průběhu týdne od 18. 3. 2019 bude dle počasí zahájena rekonstrukce ulice Na Jarolímce. Doba provádění rekonstrukce bude cca 2 měsíce od zahájení. V této souvislosti Vás žádáme o poskytnutí součinnosti s realizační firmou s ohledem na omezení vjezdu na Vaše pozemky v čase od 7:30 do 18:00. Po dobu rekonstrukce rovněž nebude možné parkování na dotčené komunikaci. Odvoz odpadu bude zajištěn. Pro individuální potřeby pohybu na komunikaci ve výstavbě se obracejte na zástupce firmy PSS Bohemia s.r.o. p.Marka Pulkraba tel. 734 505 717.

Provedení vjezdů k jednotlivým pozemkům není předmětem díla. V případě zájmu o provedení vjezdu realizační firmou se prosím obracejte na Obecní úřademailem se svou žádostí a to na mail ou@chyne.cz a do předmětu uveďte "vjezdy Jarolímka" a v textu uveďte parcelní číslo nemovitosti. Obec zprostředkuje zpracování cenové kalkulace pro každý konkrétní případ a bude záležet na Vás, zda nabídku realizační firmy přijmete.

Děkujeme za pochopení

MULTIFUNKČNÍ HALA CHÝNĚ

Pronájem haly, malého sálu a venkovního sportovního hřiště. 

Hala má sportovní dřevěný povrch o rozměrech 44 x 22 metrů. Lze ji využít pro širokou škálu sportů, například pro volejbal, fotbal, florbal, basketbal, futsal, nohejbal a halové sportovní kroužky. V letošním roce budou realizovány 2-3 kurty pro badminton. Je zde možné pořádat sportovní, kulturní a společenské akce včetně sportovních příměstských táborů. K dispozici je také malý sál o rozloze 8,5 x 9,4 metrů.

NABÍZÍME MOŽNOST POŘÁDÁNÍ SPORTOVNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PRO LÉTO 2019, VČETNĚ VYUŽITÍ VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO HŘIŠTĚ A STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ.

Prostory jsou vybaveny klimatizačním zařízením, bufetem, šesti moderními šatnami a zázemím pro rozhodčí. K dispozici je bezplatné parkoviště přímo u budovy. Hala disponuje teleskopickou tribunou s kapacitou 340 osob, projekčním plátnem, ozvučením, časomírou a mobilním pódiem.

Pro podrobnější informace využijte následující kontakt: hala@chyne.cz, tel. 739 473 091, 739 421 515 Rezervační systém

hala

 

Setkání se starostkou

Dovolujeme si Vás dnes opět pozvat do knihovny na setkání u čaje nebo kávy s paní starostkou od 16-18hod.

Svoz biodpadu

První svoz bioodpadu proběhne 14. 3. 2019. Následně bude probíhat každý lichý týden vždy ve čtvrtek až do konce listopadu.

Obecní úřad

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz