Oznámení OÚ

V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Jesenická výzva

Vážení občané,
 
byli jsme osloveni k uveřejnění Jesenické výzvy, která vyslovuje podporu starostovi Jesenice Pavlu Smutnému v jeho úsilí přimět ministra Jana Hamáčka k tomu, aby zajistil občanům žijícím v širším zázemí hlavního města stejnou bezpečnost jako jinde v republice.
 
Zároveň si nás dovolují požádat o vyjádření podpory panu starostovi, zde: https://forms.gle/jhkyBmU53j9ULCts5

 
Petici je možné podepisovat elektronicky: https://www.petice.com/jesenicka_vyzva.

OÚ Chýně

Sportovní turnaj Dejho!

Sportovní turnaj v korfbale pod vedením zkušených trenérů určený nejen rodičům a učitelům k utužení vztahů, svalů a morálky :) Trénink pro děti bude od 12 - 13,30 hodin. Možnost občerstvit se na místě zajištěna. Přihlášky online přes web školy a klub rodičů od 7.1.2020.
Přihlašování online spuštěno, uzávěrka přihlášek je 20.1.-  https://klubrodicuchyne.wixsite.com/klubrodicuchyne

 

plakatDejho

Registrace k hlasování

Blíží se hlasování o projektech navržených v rámci participativního rozpočtu Chop se Chýně! Hlasovat může každý starší 10 let s trvalým bydlištěm v Chýni. Každý může dát 4 pozitivní hlasy a 2 negativní hlasy. Pro možnost hlasování je nutné mít svůj PIN kód, který získáte registrací: 

registrace obr

http://anketa.chyne.cz/index.php?sid=57476&lang=cs

PIN kód Vám bude zaslán na Váš mail po ověření údajů, nejpozději do 3 pracovních dnů.

Každý může ovlivnit jaký projekt z 12 navržených bude realizován!

www.chopse.chyne.cz

 

Knihovna 17. 1. 2020

Vážení občané,

dne 17. 1. 2020 bude knihovna uzavřena z důvodu nemoci.

Děkujeme za pochopení.

OÚ Chýně

Domino, puzzle, scrabble

Tradiční kratochvíle v zimních měsících při společném hraní. Nově budeme stavět dominovou dráhu, k dispozici také další stolní hry a nové puzzle!DOMINO PUZZLE 2020

Svoz vánočních stromků

 

Vážení spoluobčané,

již probíhá svoz vánočních stromků. Obecními zaměstnanci budou svážet pondělí – středa – pátek v dopoledních hodinách. Žádáme obyvatele, aby své vánoční stromky umístili před dům (mimo předzahrádku) nebo u odpadových nádob na tříděný odpad, a aby bylo možné ze stromků vyrobit štěpku a ekologicky zlikvidovat, prosíme o jejich důkladné odstrojení. Svoz bude probíhat průběžně až do konce ledna, v únoru již jen z míst na tříděný odpad. Stromek je možné odnést také ke sběrnému dvoru.

OÚ Chýně

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz