Oznámení OÚ

V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Upozornění

Vzhledem k teplému víkendu a předpokladu opakování situace předchozích týdnů může dojít k opětovné nedodávce vody o víkendový podvečer. Přepdokládané rozmezí jsou 2-3h. Provozovatel je schopen přistavit cisterny až od příštího týdne. Prosíme občany, aby v čase do 16h si připravili zásobu vody na pití, případně další hygienické požadavky. Zároveň prosíme všechny, aby v čase mezi 18-21h omezili užívání vody ve svých domácnostech a samozřejmě nezalévali.

Děkujeme za pochopení OU

 

Oznámení

Obecní úřad Chýně oznamuje, že ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 bude z provozních důvodů uzavřen.

 

Děkujeme za pochopení

Galerie Kayna

Nová výstava spolku OPS Chýně, tentokrát i s melodramatem.

kayna 2

kayna

Slavnostní otevření tělocvičny

Celodenní sportovní a kulturní program, prohlídka tělocvičny, vyzkoušení atraktivních sportovních pomůcek, občerstvení během celého dne. Přijďte a vezměte s sebou přátele.

Prodej lístku na skupinu Princess a na brunch právě zahájen na Obecním úřadě.

 

A3 Plakat HALA v3

Kurz kreslení Tužka

Přijďte na unikátní kurz kreslení, kde se naučíte technice malování portrétu. Díky této technice to zvládne opravdu každý. Kurz vede profesionální lektorka kreslení studia Serafin.

Tužka letak

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz