Tradiční výstava nadačního fondu "ZVONEK"

V galerii sochaře Radoše Cvrčka /Hlavní 88/ se opět konala výstava jeho tvorby. Letos se přidaly i jeho dcery. Eliška Skarkeová s obrazy a reliéfy na plátně, Markéta Razimová s točenou keramikou a Štěpánka Kunstová s drátkovanou bižuteríí s polodrahokamy.

V zahradě, galerii a dílnách je k vidění přes 200 soch a reliéfů. Bohatý program čekal i na děti. Představení divadélka Myšky Elišky " Mořský svět" bylo součástí. Děti měly možnost exkurze do zákulisí a seznámení s loutkami.

Pro velký zájem jsme za týden museli akci opakovat. Dětem jsme připravili výtvarné dílny, kde si s Markétou točily na kruhu a s Jitkou tvořily z připraveného materiálu květinové věnce a různé dekorace. Byla možnost zakoupení uměleckých děl, ale i drobností pro děti.

Jsme potěšeni zájmem mateřských školek. Chystáme další akce. Výtvarné dílny pro děti i dospělé, pravidelné čtvrteční keramické kurzy, divadelní pro děti a herecké workshopy. 

Galerie nyní funguje pro všechny, kdo se chtějí podívat a potěšit oko, ale je možnost i nákupu.

Na zazvonění jsme tu pro vás téměř denně.  Domluva je možná na tel. č. 606682645 nebo 739021730.

Pro informace o dalších akcích FB: Eliška Skarkeová.

Za nadační fond "ZVONEK" Jitka Cvrčková

foto zvonek

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz