Informace k volbám do Zastupitelstva Středočeského kraje, které se konají ve dnech 2. a 3. října 2020.


Informace k volbám pro osoby s nařízenou individuální karanténou nebo izolací z důvodu COVID-19 jsou zveřejněny na stránkách Středočeského kraje.

 

Doplňkové informace ke způsobu voleb pro občany s nařízenou individuální karanténou nebo izolací z důvodu COVID-19, kteří mají auto

V Hostivici na Husově náměstí před farou a domem čp. 59 proběhnou volby pro občany okresu Praha-západ, kteří jsou v karanténě nebo v izolaci, podle zákona č. 350/2020 Sb., o zvláštních způsobech hlasování do zastupitelstev krajů a do Senátu v roce 2020, a to takto:

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje a 1. kolo voleb do Senátu proběhnou ve středu 30. září od 7 do 15 hodin.


Druhé kolo voleb do Senátu (týká se pouze obcí spadajících do volebních obvodů Kladno a Příbram) proběhne ve středu 7. října od 7 do 15 hodin.
Ve volebním stanovišti mohou volit pouze občané v karanténě nebo v izolaci, kteří mají trvalý pobyt v okrese Praha-západ, a to výhradně z motorového vozidla (nikdo v karanténě nebo v izolaci se nesmí pohybovat nikde po Hostivici mimo své vozidlo).


Omezení v okolí volebního stanoviště


V den voleb a den před volbami nebude možné parkovat v prostoru před farou a budovou čp. 59.
Provoz v budově čp. 59 bude zachován, přístup bude možný pouze od Pelzovy ulice (přístup od fary bude uzavřen).


Vážení občané, dne 30.9.2020 bude v 15:00 hod. z důvodu voleb (uzavírání seznamu voličů) uzavřena evidence obyvatel. Změnu trvalého pobytu bude možné provést až v pondělí 5. října 2020.

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz