Registrace k možnosti hlasování o rozpočtu 2017!

Aktualizováno 27.11.2016

REGISTRACE POZASTAVENA PO DOBU HLASOVÁNÍ DO 2.12.2016

Občané mají nyní možnost registrovat se do aplikace, která nám umožní vyhodnocovat Vaše názory. Ve spolupráci s partnerem projektu Demokracií 2.1 (D21), která technicky zaštiťuje hlasování a garantuje jeho 100% anonymitu, mohou obyvatelé Chýně hlasovat kdykoliv a kdekoliv přes web či chytrý telefon. A co víc, výsledky hlasování jsou k dispozici ihned po dokončení hlasování, což je v participativních procesech světový unikát. Občané s trvalým pobytem se mohou k hlasování registrovat na Obecním úřadě nebo online níže na této stránce. Registrovat se mohou i ostatní občané, nicméně pro současné hlasování o rozpočtu na rok 2017 hlasovat nemohou. Možnost hlasovat budou mít v některé z dalších voleb.


Formulář je možné vyplnit online a odeslat elektronicky spolu se zaškrtnutím souhlasu se zpracováním a ověřením osobních údajů pro účely registrace v základních registrech. Poté žadateli zašleme poštou na adresu trvalého bydliště unikátní PIN kód, díky kterému se do systému hlasování jednoduše přihlásí.

Zároveň máte možnost vyplnit a odevzdat registrační formulář na obecním úřadě. Tato volba je otevřená pro registrované občany s trvalým pobytem v Chýni ve věku 15+. Rozhodujte s námi o tom, co se v Chýni bude dít!

Registrační formulář
Prosíme o vyplnění tohoto formuláře. Údaje poslouží k tomu, abychom Vám vytvořili uživatelský účet v aplikaci D21, který vám umožní v příštích dvou letech účast na veřejných hlasováních v obci Chýně.

 Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz