V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Platby kartou na úřadě i Poště partner

Od 1. 7. 2019 bude možné oficiálně na pobočce Pošta Partner platit platebními kartami všech institucí. Tím již dojde k možnosti plateb za všechny služby poskytované obecním úřadem. Včera byl platební terminál otestován a vše funguje jak má. Připomínáme, že od dubna můžete platit na úřadě kartou za služby Czechpoint, všechny správní poplatky (např. odpad, psi) a další.

platebni karty

Letní jízdní řády

V úterý k nám konečně doputovaly letní jízdní řády pro 347 a 358, které budou změněné kvůli uzavírce chrášťanského kopce a jezdit se bude přes Rudnou, ale pouze s jednou zastávkou. Jízdní řády v tištěné podobě budou i ve Zpravodaji, který obdržíte těsně před prázdninami do svých schránek. Ve špičkách dojdena zastávkách mezi Chýně, Žitná a Chýně, nádrží k omezení zajíždějících spojů.

 JR g

 

 

Upozornění na neprůjezdnou ulici a omezení splaškových vod na Vyhlídce

Dne 10. 6. 2019 proběhne druhá fáze revize čerpací stanice Na Vyhlídce v ulici Severní. Tato bude v době revize neprůjezdná. Předpokládaná doba revize – 7:30 – 16:00 hod.
Prosíme občany z této lokality o omezení vypouštění splaškových vod.
Děkujeme za vstřícnost a pochopení.


OÚ Chýně

Omezení provozu v ulici Severní

Dne 10. 6. 2019 proběhne druhá fáze revize čerpací stanice Na Vyhlídce v ulici Severní. Ulice bude v době revize neprůjezdná. Předpokládaná doba revize – 7:30 – 16:00 hod. Zároveň prosíme občany z této lokality o omezení vypouštění splaškových vod. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

OÚ Chýně

Výstava Auto-Moto - Chýně

Zveme Vás na výstavu aut a motorek s doprovodným programem pro děti. Akce se bude konat na obecním hřišti.

Moto chýně

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz