V této kategorii jsou zobrazovány informace Obecního úřadu Chýně. Jedná se o důležitá upozornění, informace o přerušení dodávek vody, plynu či elektřiny, o výstrahách ČHMÚ či další informace, které považujeme za podstatné pro občany.

V případě, že si chcete projít historii nebo neaktuální informace, najdete je v ARCHIVU zde.

Upozornění

Vzhledem k teplému víkendu a předpokladu opakování situace předchozích týdnů může dojít k opětovné nedodávce vody o víkendový podvečer. Přepdokládané rozmezí jsou 2-3h. Provozovatel je schopen přistavit cisterny až od příštího týdne. Prosíme občany, aby v čase do 16h si připravili zásobu vody na pití, případně další hygienické požadavky. Zároveň prosíme všechny, aby v čase mezi 18-21h omezili užívání vody ve svých domácnostech a samozřejmě nezalévali.

Děkujeme za pochopení OU

 

Oznámení

Obecní úřad Chýně oznamuje, že ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 bude z provozních důvodů uzavřen.

 

Děkujeme za pochopení

Galerie Kayna

Nová výstava spolku OPS Chýně, tentokrát i s melodramatem.

kayna 2

kayna

Slavnostní otevření tělocvičny

Celodenní sportovní a kulturní program, prohlídka tělocvičny, vyzkoušení atraktivních sportovních pomůcek, občerstvení během celého dne. Přijďte a vezměte s sebou přátele.

Prodej lístku na skupinu Princess a na brunch právě zahájen na Obecním úřadě.

 

A3 Plakat HALA v3

Kurz kreslení Tužka

Přijďte na unikátní kurz kreslení, kde se naučíte technice malování portrétu. Díky této technice to zvládne opravdu každý. Kurz vede profesionální lektorka kreslení studia Serafin.

Tužka letak

Obecní policie zahajuje činnost

Policie Chyne znak na sirku

Od dnešního dne bude možné v ulicích Chýně vídat uniformované strážníky Obecní policie Chýně. Hlavním úkolem strážníků bude dohlížet na dodržování veřejného pořádku a zajišťování bezpečnosti v obci včetně bezpečnosti silničního provozu, a také pomáhat při mimořádných situacích.

Zřízení obecní policie předcházely dlouhé přípravy, přesto prosíme všechny o trpělivost a pochopení pro to, že takto zásadní změna potřebuje nějaký čas na zaběhnutí a na to, abychom si všichni na novou situaci zvykli a sžili se s ní.

Přáli bychom si, aby naši strážníci byli pro nás všechny především pomocníky v běžném denním provozu i při mimořádných situacích, abychom se díky nim mohli cítit v obci bezpečněji a především aby měli co nejméně příležitostí sahat pro pokutový blok a k dalším nepopulárním úkonům.

Více informací naleznete na webové stránce Obecní policie.

Anna Chvojková, starostka

Miroslav Sága, Lukáš Palatinus a Jan Pistorius, členové přípravné komise OP Chýně

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz