Senioři Chýně z.s.

Název spolku: Senioři Chýně z.s.

Sídlo spolku: Okružní 103, Chýně, 25301 p. Hostivice.

IČ:       040 75 102

Číslo účtu : 220 089 3076/2010 (Fio banka)

email: seniorichyne@seznam.cz

Předsedkyně spolku: Jaroslava Himlová

Jednatelka: Věra Svobodová

Senioři Chýně z.s. je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je rozvíjení aktivního a společenského života seniorů v obci Chýně. Spolek byl založen v roce 2015 a začal pracovat za podpory obce a sponzorů.

Rok 2019 je pátým rokem společného setkávání. Věřte, nevěřte – ve spolku je nás padesát členů. Každý z nás jistě touží prožít svůj život naplno.Kolem je tolik věcí, na které jsme jako mladí a zdraví neměli čas. A najednou je konec každodenním pracovním povinnostem a nastal ten správný čas tyto plány naplnit. Kdo nechce jen sedět doma a být sám, přijďte mezi nás.
Se zájmem sledujeme dění v obci, úměrně zdraví a věku jezdíme na výlety, chodíme do divadel. Jezdíme na výstavy a koncerty a různá společenská setkání. Nejraději máme zábavu v Pivovarském dvoře, kde nám k tanci a poslechu zahraje námi oblíbená skupina, kterou si pozveme. Zapojujeme se do společných akcí obce a to tak, co odpovídá našemu věku a možnostem. To znamená, že upéct něco dobrého a nabídnout to na dětském dni, nebo na trzích, které jsou v naší obci též zažité, není pro naše členky problém. To vše děláme za podpory obecního úřadu-dotací nebo daru. Naše prožitky si sdělujeme a hodnotíme jedenkrát za měsíc vždy první úterý odpoledne. Posedíme si u kávičky, naplánujeme další akce a je nám dobře. Zveme Vás proto mezi nás, nebuďte doma se svými starostmi a přijďte.

Výbor spolku seniorů

Himlová Jaroslava – předseda spolku  - tel: 604 827 159

Svobodová Věra – jednatel spolku – tel: 603 722 735

Pechová Blanka – kulturní referent – tel: 604 585 289

logo seniori na bilem pozadi

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz