Seminář Matematika Hejného

 Událost skončila
 
0
Kategorie:
Akce spolků
Datum:
26. září 2016 18:00 - 20:00
Místo konání:
Za Školou 55
Chýně, Česká republika
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stránky:
Vážení rodiče,

zveme Vás na seminář o Hejného metodě výuce matematiky. Touto metodou postupujeme i u nás ve škole, proto jistě stojí za to, abyste se s jejími principy seznámili osobně.


Termín: 26. 9. 2016 v 18.00 - 20.00 hod

Místo konání: ZŠ Chýně

 
Vstupné 150,-/osoba, platí se na místě.

Přednášející: Mgr. Jaroslava Kloboučková,  členka společnosti H-mat, O H-mat, o.p.s., kterou v roce 2013 založil prof. Milan Hejný společně se svojí vnučkou Annou Sukniak. jejím cílem je rozvoj matematické gramotnosti žáků a studentů všech typů škol prostřednictvím šíření metody vyučování matematiky orientované na budování mentálních schémat, jejímž autorem je Milan Hejný.


Je nutné se předem registrovat, své místo si rezervujte na mailu LEA.VYVI@SEZNAM.CZ nejpozději do 22. 9. 2016. Dotazy na telefonu :606 031 065


Co je to „Hejného metoda“
Netradiční způsob výuky matematiky. Touto metodou učí již přes 750 z 4 100 základních škol v ČR.
Hejného metodu využívá i řada alternativních škol nebo rodiče při domácí výuce svých dětí. O metodu profesora Milana Hejného se zajímají v Itálii, Řecku, Finsku, Švédsku, Polsku (kde se již pilotují učební materiály) či v Kanadě. Českou řadu učebnic pro první stupeň základních škol schválilo MŠMT v roce 2007. S výukou orientovanou na budování schémat podle prof. Milana Hejného jsou seznamováni studenti programů Učitelství pro 1. stupeň na pedagogických fakultách Univerzity Karlovy v Praze a Ostravské univerzitě v Ostravě.


INSPIRACE:
Podívejte se na rozhovor s panem prof.Hejným zde: https://www.youtube.com/watch?v=IQZHUlpVm-0

 
 

Seznam termínů

  • 26. září 2016 18:00 - 20:00

Seznam účastníků

 Žádní účastníci 
 

Powered by iCagenda

Registrace k odběru informací Obecního úřadu Chýně

Pro registraci k odběru aktuálních informací z obce, novinek a chystaných akcí nám, prosím, napište na mail: ou@chyne.cz